سوالات
_

سوالات متداول

سوالات خود را از ما بپرسید.

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ سوالتان را پیدا نکردید، از قسمت فرم تماس سریع از ما بپرسید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالاتی که مکررا پرسیده شده

ریبازی چیست؟!معرفی مجموعه ریبازی

نام برند تمام فعالیت های شرکت تعاونی خدمات آموزشی شمیم وصال میبد و آموزشگاه نواندیشان میبد می باشد.

ریبازی برگرفته شده از کلمات ریاضی و بازی است که به دنبالِ رسیدن به هدف خود یعنی جذاب نمودن ریاضی برای کودکان است!

ریبازی چه دوره هایی را برگزار میکند؟!معرفی دوره های ریبازی

دوره های ریبازی شامل کارگاه بازی و ریاضی پیش دبستانی سطح مقدماتی، کارگاه بازی و ریاضی سطح پیشرفته، کارگاه بازی و ریاضی اول دبستان، کارگاه بازی و ریاضی دوم دبستان و کارگاه بازی و ریاضی سوم‌ دبستان می باشد.

از چه سنی شروع کنیم؟!

بهترین زمان برای شرکت در دوره های ریبازی از چهار سال به بعد می باشد.

سر فصل های دوره ها چیت؟!
سر فصل ها

سر فصل های دوره های ریبازی شامل: رنگها، شمارش، اشکال هندسی، شباهت ها و تفاوت ها، مفاهیم مکانی و زمانی، اندازه ای و قیاسی، الگوها، تقارن، آشنایی با مفهوم جمع و تفریق و آموزش آن، آشنایی با مفهوم ضرب و آموزش آن و آشنایی با ساخت ساعت به همراه آموزش آن

تعداد جلسات دوره های ریبازی چقدر است؟!
تعداد و زمان جلسات

ریبازی نیازی به برگزاری دوره ای با جلسه از قبل تعیین شده ندارد زیرا اعتقاد دارد که جلسات مورد نیاز هر کارگاه توسط شرکت کنندگان آن تعیین می شود ولی حداقل دوازده جلسه و حداکثرپانزده جلسه در نظر گرفته شده است. زمان این جلسات نیز یک ساعت و پانزده دقیقه می باشد.

آیا دوره های دارای پکیج آموزشی هستند؟!

ریبازی معتقد است با توجه به شرایط بد اقتصادی، در کارگاه باید وسایل به اندازه تک تک دانش آموزان وجود داشته باشد ولی ریبازی برای هر دوره خود، کیتی طراحی نموده است تا والدین تمرینات کارگاه را در منزل انجام دهند. فراگیر نباید کیت آموزشی در کارگاه به همراه خود داشته باشد. این کیت مخصوص منزل می باشد.

آیا پکیج آموزشی اجباری است؟!

با توجه به شرایط اقتصادی، آموزشگاه برای تمام فراگیران‌ در طول دوره، وسایل آموزشی در کلاس تهیه کرده ولی از آن جایی که تمرینات منزل بسیار تاثیر در یاد گیری دارد، توصیه می شود که کیت را برای انجام تمرین ها تهیه فرمائید.

آیا پکیج به همراه کتابچه راهنما می باشد؟!کتاب راهنمای پکیج ریبازی

بله! به دلیل اینکه کیت آموزشی بدون کتابچه برای استفاده کننده هیچ فایده ای ندارد. ریبازی به گونه ای محصولات خود را طراحی نموده که کپی برداری از آن تقریبا به هیچ وجه مقرون به صرفه نمی باشد.
از طرفی کتابچه را به گونه ای طراحی نموده است که هر سال بروز رسانی شود. این کتابچه ماهیگیری را به والدین آموزش می دهد ؛ ریبازی قصد دارد در ابتدای هر سال محصولات خود را بروز کند و پشتیبانی فقط شامل حال کسانی می شود که محصولات را از شرکت هایی خریداری کنند که طرف حساب ریبازی باشند.

پکیج آموزشی شامل چه وسایلی است؟!اقلام داخل پکیج

کیت های آموزشی ریبازی شامل: ۹ قطعه چوب رنگی با اندازه های متفاوت، اشکال هندسی رنگی ( ۸۰ قطعه )، ۱۶ مهره فلزی رنگی، ۵۰ مهره دومینو، ۷ پیچ و مهره ام‌ دی اف و دفترچه راهنما می باشد.

هزینه پکیج آموزشی چقدر است؟!

کیت آموزشی ریبازی به گونه ای طراحی شده است که از پیش دبستانی تا سوم ابتدایی همه چیزش مشترک باشد.
ولی هر دوره که بالاتر می رود تعداد قطعات یکی از وسایل افزایش می یابد.
کیت آموزشی برای مقطع پیش دبستانی و اول ابتدایی به همراه جعبه مخصوص ۱۰۵ هزارتومان
برای مقاطع دوم و سوم بستگی به درخواست متقاضی از افزایش مهره های دومینو قیمت بالا می رود. (افزایش قیمت بستگی به قیمت روز مهره های دومینو دارد).

نکته قابل توجه: قیمت های فوق بدون لحاظ هزینه پستی می باشد!

هزینه دوره ها چقدر است؟!

هزینه دوره ها بستگی به سطح و مکان دوره دارد.
هزینه ها طبق قانون تعرفه آموزشگاه های علمی آزاد تعریف می گردد ولی تاکنون هزینه کارگاه های ریبازی کمتر از تعرفه های آموزش و پرورش بوده است.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع